ADRESİMİZ : Zübeydehanım Cad. No :5 Çekirge Osmangazi / Bursa
drtugrulturker@yahoo.com 0 530 323 2249

GÖRÜŞLERİNİZ

SİZDEN GELEN
YORUMLAR
Berna Toprak Uğur / Türkiye / 08.05.2016
Son 1 ay artan böbrek taşı sancılarım sonrası lazerle taş kırma operasyonu olmak istedim.Bu işlem ve Dr. Hakkında bilgi almak için hastaneyi aradım hemen dr.ile konuşabilmem bir artı oldu.Her sorumu -kaygımı geçiştirmeden sakin dinleyerek yanıtladı, randevu aldım ve mükemmel bir süreç yaşadım. Kendisi ve yönlendirip yönettiği tüm ekibine binlerce teşekkür.İnsan olarak mükemmel Dr.olarak mesleğinde profosyonel biriyle tanıştım. Dualarımdasınız.
Onur / Türkiye / 20.05.2016
Annemin bobrek tasi nedeni ile bursanin en meshur urologlarinin bobregini acik ameliyatla almak istemesi nedeni ile basvurduk.ancak Tugrul bey kesinlikle buna karsi cikip stend takilmasi gerektigi konusunda bizi rahatlatti.ve 1,5 ay on cesinde basarili bir sekilde bobrek kanalina kapali olarak stend takti.yanliz annemin aslinda asil sorunun bobrek tasi olmadigini ve kendi alani disindaki bambaska bir hastalik oldugunu teshis etti.kendisine bu surecte hasta ve hasta yakinlarina gostermis oldugu ilgi ve alaka nedeni ile cok tesekkur ediyoruz.kesinlikle kendisine gozunuz kapali guvenebilirsiniz.
Sevil Ö. / Türkiye / 26.03.2016
Böbrek taşım yüzünden gitmediğim doktor kalmadı en sonunda dr.tuğrul beyde çözüm buldum teşekkür ederim
Bülent Uzun / Türkiye / 18.08.2011
kendisi çok iyi bir doktordur.. hepsinden Allah razı olsun
Cavidan Sadıkoğlu / Türkiye / 26.03.2016
İdrar yaparken problem yaşıyordum. Bir çok doktora başvurdum çözüm bulamadım. Doktor Tuğrul bey sayesinde bu sorundan kurtuldum kendisine çok teşekkür ediyorum..
Copyright 2016 OP. DR. TUĞRUL TÜRKER Tüm hakları saklıdır.
Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Youtube Sayfamız Google+ Sayfamız